Двері Новий Стиль "Інтера DeLuxe Р" D (Донна) P1

Двері Новий Стиль "Інтера DeLuxe Р" D (Донна) P1
Двері Новий Стиль "Інтера DeLuxe Р" D (Донна) P1
Двері Новий Стиль "Інтера DeLuxe Р" D (Донна) P1

Оберіть комплектацію

Полотно*

Колір*

Коробка

Лиштва

Добір

Кількість

В улюблені Порівняти

Ціна від 1732 грн

Наявність: Під замовлення

Виробник: Новый Стиль

Модель: D (Донна) P1

Характеристики товару
Стиль Класика
Тип Міжкімнатні

Ціна вказана за дверне полотно в будь-якому із стандартних кольорів. Кольорова гамма для колекції «Інтера DeLuxe Р»: ясень, золота вільха, каштан. Комплектація: засклене дверне полотно.

Додаткова комплектація:

  • дверна коробка МДФ 80 і 100мм, з ущільнювачем,
  • лиштва округлена шириною 70мм*8,
  • розширювач коробки 120, 150 або 250 мм.

Може поставлятися з врізкою під замок і замком.

Конструкція: каркас дверей, виготовлений із двошарового соснового бруса, зрощеного по периметру мікрошипом, що підвищує стійкість до зовнішніх впливів і зводить до мінімуму ймовірність того, що двері можуть деформуватися.

Двері колекції «Інтера DeLuxe» покриті плівкою ПВХ deluxe, яка за своїми властивостями довговічніша, ніж інші покриття. Вона не боїться вологи, стабільна до сонячного ультрафіолетового випромінювання, естетична і стійка до хімічних миючих засобів.

Оздоблення: при виготовленні дверей використовують ламінат (товщина 0,4-0,8 мм). Він має покращені естетичні характеристики та більш високу стійкість до механічних впливів. Двері не бояться помірної вологості, не вицвітають з часом та під впливом світла, і не змінюють свою текстуру від зовнішнього впливу. Торець полотна та рамка під засклення виготовлені із МДФ, ламіновані крайкою в колір деревного декору.

Рекомендоване призначення: як у житлові, так і громадські приміщення, офіси.

Гарантія виробника: 6 місяців.

Дверні полотна сертифіковані в Україні, сертифікат № UA1.040.0038035-05 від 8.06.05 і відповідає вимогам ДЕРЖСТАНДАРТ 6629-88 і ДЕРЖСТАНДАРТ 475-78.