Двері Новий Стиль "Фортис DeLuxe" R

Двері Новий Стиль "Фортис DeLuxe" R
Двері Новий Стиль "Фортис DeLuxe" R
Двері Новий Стиль "Фортис DeLuxe" R
Двері Новий Стиль "Фортис DeLuxe" R

Оберіть комплектацію

Полотно*

Колір*

Коробка

Лиштва

Добір

Кількість

В улюблені Порівняти

Ціна від 949 грн

Наявність: Під замовлення

Виробник: Новый Стиль

Модель: Фортис DeLuxe R

Характеристики товару
Стиль Класика
Тип Міжкімнатні

Ціна вказана за дверне полотно в будь-якому із стандартних кольорів. Кольорова гамма для колекції «Фортис DeLuxe»: ясень, золота вільха, каштан, венге. Комплектація: глухе дверне полотно.

Особливість цієї моделі в унікальному структурованому покритті з 3D ефектом. Двері колекції «Фортіс DeLuxe» покриті якісною плівкою ПВХ Deluxe, яка надає цим дверним полотнам ексклюзивність та за своїми властивостями довговічніша, ніж інші покриття. Вона не боїться вологи, стабільна до сонячного ультрафіолетового випромінювання, естетична і стійка до хімічних миючих засобів.Ці кольори (декори каштана, золотої вільхи, венге, ясена) також використовуються в дорожчій колекції Маестра. Однак, в цих колекціях товщина плівки на 50% більше, ніж у колекції «Фортіс DeLuxe». 

Додаткова комплектація:

  • дверна коробка МДФ 80 і 100мм, з ущільнювачем,
  • лиштва округлена шириною 70мм*8,
  • розширювач коробки 120,150 або 250 мм.

Може поставлятися з врізкою під замок і замком.

Конструкція: каркас дверей, виготовлений із двошарового соснового бруса, зрощеного по периметру мікрошипом, що підвищує стійкість до зовнішніх впливів і зводить до мінімуму ймовірність того, що двері можуть деформуватися.

Оздоблення: при виготовленні дверей використовують плівку ПВХ DeLuxe, яка має покращені естетичні характеристики і більш високу стійкість до механічних впливів.

Рекомендоване призначення: як у житлові, так і громадські приміщення, офіси.

Гарантія виробника: 6 місяців.

Дверні полотна сертифіковані в Україні, сертифікат № UA1.040.0038035-05 від 8.06.05 і відповідає вимогам ДЕРЖСТАНДАРТ 6629-88 і ДЕРЖСТАНДАРТ 475-78.